Nástrojár

ENL SK s.r.o.

Miesto práce
J. Hollého 160, 922 07 Veľké Kostoľany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950 - 1520 Eur brutto, záleží na skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ENL SK, s.r.o. hľadá nástrojára, ktorého hlavnou úlohou bude starať sa o údržbu, drobné úpravy a riešenie problémov na vstrekovacích formách.
Hľadáme človeka, ktorý je samostatný, systematický s metodickým prístupom, je precízny a tímový hráč, spoľahlivý, zodpovedný.

Mladý kolektív
Zaškolenie, možnosť ďalšieho rastu
Výhodné platové ohodnotenie
Dochádzkový bonus
Koncoročné odmeny
Vianočný večierok, športový deň

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.7.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOU, SŠ – strojárske, technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- starostlivosť o vstrekovacie formy a ich oprava
- zabezpečovanie všetkých činností ako demontáž, rutinná údržba, opravy /leštenie, dopasovávanie, atď./ technické zmeny, opätovné zloženie a iné činnosti tak, aby bola forma pripravená do výroby
- komunikácia s externými nástrojárňami a dodávateľmi
- vedenie potrebnej dokumentácie o údržbe foriem

ENL SK, s.r.o. je 100% sestrou anglickej spoločnosti. Zaoberáme sa hlavne vstrekovaním technických plastov a ich montážou. Naša firma sa nachádza vo Veľkých Kostoľanoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

J. Hollého 160
92207 Veľké Kostoľany

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Ševečka
Tel.: +421337910000
E-mail: poslať životopis
ID: 3411163   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 - 1520 Eur brutto, záleží na skúsenostiach