Operátor/ka vo výrobe

ENL SK s.r.o.

J. Hollého 160, 92207 Veľké Kostoľany, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná hodinová sadzba 4,10 Eur. Ponúkame príplatok za prácu na poobednej zmene, taktiež za prácu na nočnej zmene nad rámec zákonníka práce. Máme motivujúci dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude v trojzmennej prevádzke vykonávanie týchto činností:
Odoberanie a kontrola výrobkov zo strojov
Balenie výrobkov
Montáž výrobkov
Jednoduché meranie výrobkov

Príplatok za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
Preplácanie nadčasov nad rámec Zákonníka práce
Pracovný pomer na dobu neurčitú
Vianočný večierok
Športový deň
Koncoročné odmeny

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis alebo sa s nami spojte telefonicky. Všetky detaily si spolu prejdeme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- zodpovedný prístup

ENL SK, s.r.o. je 100% sestrou anglickej spoločnosti. Zaoberáme sa hlavne vstrekovaním technických plastov a ich montážou. Naša firma sa nachádza vo Veľkých Kostoľanoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

J. Hollého 160
92207 Veľké Kostoľany
ID: 3285586   Dátum zverejnenia: 23.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná hodinová sadzba 4,10 Eur. Ponúkame príplatok za prácu na poobednej zmene, taktiež za prácu na nočnej zmene nad rámec zákonníka práce. Máme motivujúci dochádzkový bonus.