Výrobný operátor

ENL SK s.r.o.

Miesto práce
J. Hollého 160, 92207 Veľké Kostoľany, Trnavský kraj
Termín nástupu
Január 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ENL SK s.r.o. s približne 70 zamestnancami hľadá operátorov do výroby v trojzmennej prevádzke, ktorí majú záujem pracovať v automobilovom priemysle – výroba technických plastových výliskov.

Náplň práce:
- vizuálna kontrola výrobkov
- odoberanie výrobkov
- balenie výrobkov
- montáž výrobkov

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- vyplácanie vianočného bonusu
- každoročné prehodnocovanie platu
- mesačný dochádzkový bonus
- firemné akcie
- stravné lístky s hodnotou nad rámec zákona
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Spoločnosť ENL pôsobí na trhu viac ako 50 rokov, v priebehu ktorých získala množstvo skúseností od návrhu foriem až po lisovanie náročných technických súčiastok tej najvyššej kvality. V roku 2008 sa spoločnosť rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie aj do automobilového sektoru a založila pobočku na Slovensku. ENL SK s.r.o. sa zaoberá hlavne vstrekovaním technických plastov a ich montážou a sústružením kovových dielcov na následné oblisovanie plastom. Pobočka vo Veľkých Kostoľanoch zamestnáva momentálne približne 74 ľudí .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2826009  Dátum zverejnenia: 24.11.2016