Kuchár

ENJOY BISTRO

Miesto práce
Michalská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiacod 1800€ - 2000€ v hrubom, finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ENJOY Bistra hľadáme šikovného samostaného kuchára, s praxou, no najmä chuťou vymýšľať nové jedlá a pripravovať ich pre hostí s láskou :) Hľadáme pohodového človeka, ktorý má pozitívny prístup k inováciam, kreativite a foodstylingu.
Nový kolega, kolegyňa, sa podieľa na tvorbe ponuky nových a sezónnych jedál, má možnosť sebarealizácie ako i možnosť naučiť sa nové prístupy ku gastronómii v modernom bistre.
Podieľa sa na efektívnom hospodárení prevádzky.

práca v mladom a malom kolektíve
pevná pracovná doba
úzke a moderné menu
možnosť sebarealizácie pri zostavovaní nového menu
výplata na stanovený dátum
možnosť kariérneho rastu
pracovná doba krátky/dlhý týždeň 08.00-20:00

Ak je gastronómia tvojou záľubou, si optimista a máš rád kvalitný servis, pošli nám životopis alebo sa zastav priamo na našej prevádzke EnjoyBistro.
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zmysel pre čistotu, prax na obdobnej pozícii vítaná, kreativita a záujem o pekné a moderné aranžovanie jedál, pracovitosť a v neposlednom rade úsmev na tvári:)

Krásne Bistro v srdci historického centra Bratislavy priamo pod Michalskou vežou, ktoré ponúka nielen skvelú kávu a koláče ale aj chutné jedlá a výbornú atmosféru. Viac na IG @enjoybistrosk a na www.enjoybistro.sk
Možno hľadáme práve teba:)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4469897  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac