1 200 - 1 500 EUR

Kuchár/kuchárka

ENJOY BISTRO

Miesto práce
Michalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, samostatného kuchára alebo kuchárku s praxou, ktorý má rád zdravé a chutné jedlá a záleží mu aj na foodstylingu.
Pracuje sa krátky / dlhý týždeň.
Možnosť aktívneho podieľania sa na tvorbe ponuky nových a sezónnych jedál.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.200 - 1.500 Euro

práca v mladom a malom kolektíve
možnosť profesionálneho rastu
skvelý pracovný čas
zaškolenie našou šéfkuchárkou
pevná pracovná doba
možnosť sebarealizácie pri zostavovaní nového menu
práca v stabilnom a zabehnutom bistre

Ak je gastronómia tvojou záľubou, si optimista a máš rád kvalitný servis pošli nám životopis alebo sa zastav priamo na našej prevádzke Enjoy Bistro.
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár, uprednostňujeme uchádzačov so vzdelaním v gastronómii, alebo praxou samostatného kuchára aspoň 2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zmysel pre čistotu, prax na rovnakej pozícii vítaná, kreativita a záujem o pekné a moderné aranžovanie jedál, pracovitosť a v neposlednom rade úsmev na tvári.

Netradičné bistro v srdci historického centra Bratislavy priamo pod Michalskou vežou, ktoré ponúka nielen organickú kávičku a koláče z vlastnej cukrárne, ale varíme aj zdravé a chutné jedlá a predávame štýlové bytové doplnky. To všetko je súčasťou nášho Enjoy Bistra, ale aj oveľa viac....

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Michalska 3
81101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Taffernerová
Tel.: +421918461004
E-mail: poslať životopis
ID: 3424886   Dátum zverejnenia: 14.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.200 - 1.500 Euro