Konštruktér kovových a plastových komponentov

Enitech s. r. o.

Miesto práce
Plzeň, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
50 000 - 70 000 Kč/mesiacplatové podmienky v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aplikačný vývoj klimatizačných jednotiek s ohľadom na splnenie špecifikácií
- konštrukcia kovových a plastových komponentov tepelných výmenníkov
- zodpovednosť za 3D modely, výkresovú a technickú dokumentáciu
- spolupráca s oddelením kvality, nákupu a testovacím oddelením
- komunikácia s externými dodávateľmi ohľadom technických požiadaviek

- hradenie ubytovacích a cestovných nákladov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Solid Edge - Pokročilý

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti strojárstva
- skúsenosti v sériovej výrobe výhodou
- znalosť pevnostných analýz
- skúsenosť s designom plechu a potrubia (piping), prípadne tepelného výmenníku
- skúsenosti so Solid Edge
- štruktúrovaný spôsob práce so zmyslom pre detail, cieľavedomosť, komunikatívnosť
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B1)
- celková prax v oblasti konštrukcie min. 5 rokov
- prax v oblasti tepelných čerpadiel výhodou

DUPRES GROUP tvorí päť slovenských spoločností a jedna nemecko-slovenská spoločnosť s viac ako 300 zamestnancami plus viac ako 600 externými spolupracovníkmi zaoberajúcich sa IT consultingom, outsourcingom, vývojom informačných technológií a konštrukciou predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách, implementáciou a integráciou riešení elektronického vzdelávania - e-learning a vzdelávacími aktivitami.
Do skupiny Dupres Group patria :
Vysoká škola DTI s.r.o.
E-learnmedia s. r. o.
DCA Engineering s. r. o.
DCA Hungary Kft.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4012320  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/mesiac