Produktový inžinier

Enitech s. r. o.

Miesto práce
Brno, Česko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2000,- eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za technickú stránku projektu - správnosť a použiteľnosť
- priebežný monitoring a kontrola kvality projektových výstupov
- spolupráca na vytváraní technického zadania a technických podkladov pre ostatné útvary
- vytváranie konceptov vo virtuálnom prostredí v spolupráci s vývojovou konštrukciou
- oponentúra a schválenie riešenia dodávateľa
- identifikácia a riadenie technických a technologických problémov a nezhôd
- uplatňovanie adekvátnych testovacích, inšpekčných a prieskumných aktivít

- hradenie nákladov na ubytovanie a cestovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý

- SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania – strojárstvo, automobilový priemysel
- prax vo vývojovej konštrukcii
- skúsenosti s implementáciou konštrukčných celkov
- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- znalosť práce 3D - Pro/Engineer/Creo
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- znalosť práce s databázou Windchill výhodou
- znalosť práce na PC (Word, Excel, Powerpoint)

DUPRES GROUP tvorí päť slovenských spoločností a jedna nemecko-slovenská spoločnosť s viac ako 300 zamestnancami plus viac ako 600 externými spolupracovníkmi zaoberajúcich sa IT consultingom, outsourcingom, vývojom informačných technológií a konštrukciou predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách, implementáciou a integráciou riešení elektronického vzdelávania - e-learning a vzdelávacími aktivitami.
Do skupiny Dupres Group patria :
Vysoká škola DTI s.r.o.
E-learnmedia s. r. o.
DCA Engineering s. r. o.
DCA Hungary Kft.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3385506  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000,- eur/mesiac