Obchodno-technický zástupca pre SR

ENIKA.SK s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Nástup podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude technická podpora a vyhľadávanie obchodných príležitostí, návrhy technického riešenia a príprava podkladov pre ponuky v oblasti elektromechanických súčiastok, svietidiel a bezdrôtového systému riadenia POSEIDON.

Čo Vám môžeme ponúknuť:
-Zázemie stabilnej českej firmy.
-Zaujímavé finančné ohodnotenie – fixný plat + variabilná zložka.
-Pracovné nástroje (telefón, automobil, notebook) .
-Služobný automobil i pre súkromné účely.
-5 týždňov dovolenky.
-Penzijné pripoistenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika a prax v obchodnej činnosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodno-technický zástupca

Počet rokov praxe

2

Aké znalosti a skúsenosti by ste mali mať:
-Minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru.
-Vodičský preukaz skup. B.
-Znalosť práce na PC.
-Obchodné a komunikačné skúsenosti. Prax v obchode – min. 2 roky.
-Výhodou bude, pokiaľ budete flexibilný, proaktívny a máte ťah na branku.

ENIKA.SK s r.o. - česká firma pôsobiaca 33 rokov na trhu hľadá do tímu obchodných zástupcov nového kolegu pre Prešovský kraj, Košický kraj, Žilinský kraj a časť Trenčianskeho a Bánskobystrického kraja. Sme výrobci systémov bezdrôtového ovládania s vlastnou vývojovou základňou. Do nášho portfólia patria systémy ovládania osvetlenia a tienenia, bezdrôtové senzory, vypínače a prijímače, apod. Sme výhradnými distribútormi celého radu renomovaných zahraničných firiem dodávajúcich svietidlá a elektro komponenty.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4444724  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac