Operátor vo výrobe - montáž

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.4,80 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montovať zostavy, podskupiny, skupiny, detaily výrobkov a prípravovať materiál
  • lepiť štítky
  • baliť dosky plošných spojov (DPS) podľa príslušnej dokumentácie
  • zverenú prácu vykonávať podľa pokynov svojho nadriadeného
  • dodržiavať predpisy BOZP, ESD a 5S

    • mzdový systém založený na zručnostiach
    • strava 1,08€ / 1,44€ zrážka
    • príspevok na nápoje v kávomatoch
    • Fitfabrik
    • DDS
    • príspevok na cestovné 1,50€/km
    • príspevok na rekreáciu
    • stabilizačné a jubilejné odmeny
    • letná a zimná odmena, a iné

    Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Prax na pozícii/v oblasti

    nepožaduje sa

    zručnosti:

    • manuálna zručnosť
    • práca s PC

    osobnostné vlastnosti:

    • zodpovednosť a spoľahlivosť
    • schopnosť učiť sa

    GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
    Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
    Tel.: +421905160060
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4512491  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.