Operátor vo výrobe - manipulačný robotník

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.4,80 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zásobovanie výroby materiálom zo skladu
  • vybaľovanie materiálu na linke
  • presun výrobkov do skladu
  • obsluha nákladného výťahu
  • obsluha a manipulácia elektrického ručného vozíka
  • vyvážanie vychystaných výrobných objednávok (WO) z hlavného skladu a skladov obalovín
  • zvážanie hotových výrobkov na paletách pre expedíciu
  • vynášanie šrotu na určené miesto v sklade
  • zabezpecenie režijného materiálu v prevádzke výroby a tiež chemických látok  z chemického skladu
  • obsluha elektrického vozíka pri sklade obalovín
  • zvážanie SFG (nedokončenej výroby) z výroby na jednotlivé linky
  • a ostatné operatívne úkony a povinnosti vyplývajúce z funkcie ako dovoz materiálu z reklamácií a pod..

 - mzdový systém založený na zručnostiach

- strava 1,08€ / 1,44€ zrážka

- príspevok na nápoje v kávomatoch

- Fitfabrik

- DDS

- príspevok na cestovné 1,50€/km

- príspevok na rekreáciu

- stabilizačné

- jubilejné odmeny

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

zručnosti:

fyzická zdatnosť

práca s PC

všeobecný prehľad o vyrábaných produktoch

osobnostné vlastnosti:

komunikačné zručnosti

tímová spolupráca

pamäť

pozornosť

flexibilita

zameranie na detail

rozhodovacie zručnosti

zodpovednosť

pracovitosť schopnosť zvládať stresovú záťaž

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
Tel.: +421905160060
E-mail: poslať životopis
ID: 4499635  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.