Operátor vo výrobe - SMDA (SMT operátor)

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.4,80 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za operátorské činnosti na procesoch:

- potlače

- inšpekcie (SPI 3D systém, AOI a mikroskopu) - kontrola potlače, osadenia súčastok a spájkovania

- osádzania SMD komponentov na SMT automatoch (výmena vstupného materiálu, jeho dopĺňanie a úprava nastavení na operátorskej úrovni)

- Reflow process - obsluha pece

  • Používanie a čítanie výkresovej dokumentácie pre správne nastavenie zariadení a procesu
  • zodpovedá za prípravky a svoje pracovné náradie, sieťotlačové zariadenie (printer)  a jeho súčasti, vrátane kontroly stierok a  šablón
  • práca s podnikovým systémom ERP + záznam svojej činnosti (začiatok/koniec práce, počet správnych ks) na danej výrobnej/nevýrobnej operácii
  • vykonávanie údržby zariadení v stanovených intervaloch
  • dodržiavanie pracovných postupov, predpisov BOZP, ESD a 5S na svojom pracovisku

- mzdový systém založený na zručnostiach

- strava 1,08€ / 1,44€ zrážka

- príspevok na nápoje v kávomatoch

- Fitfabrik

- DDS

- príspevok na cestovné 1,50€/km

- príspevok na rekreáciu

- stabilizačné

- jubilejné odmeny

- teambuildingy, a iné.

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SO, US - elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

zručnosti:

dobrá užívateľská znalosť PC

dobrý zrak

manuálna zručnosť

predchádzajúca prax s obsluhou strojov na osádzanie dosiek plošných spojov výhodou

osobnostné predpoklady:

technické myslenie

samostatnosť

zodpovednosť

schopnosť riešiť a odstraňovať problémy

pozornosť

spoľahlivosť

flexibilita

kvalita

zameranie na detail schopnosť spraviť rozhodnutie

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
Tel.: +421905160060
E-mail: poslať životopis
ID: 4481718  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.