Skladník - SMT

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.4,80 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príjem materiálu do SMT skladu (označenie a naskladnenie materiálu na skladové miesto/ lokáciu)
  • Výdaj/vychystávanie materiálu + dodatočné vydávanie materiálu do výroby (počítanie, príprava, evidencia v podnikovom systéme (ERP)
  • Odpisy na jednotlivé výrobné objednávky, odpisovanie fáz v ERP systéme
  • Cyklické inventúry, koncoročné inventúry a prepočítavanie materiálu po výrobe
  • Systémové úpravy a aktualizácia materiálu
  • Kontrola a príprava materiálu ku výrobným objednávkam pre rôzne výrobné procesy
  • Optimalizácia skladových priestorov podľa systému 5S a FiFo
  • Zodpovedná za stav a čistotu prideleného skladového pracoviska
  • Dodržiavanie príkazov nadriadeného a práce podľa platných pracovných postupov súvisiacich s pozíciou Skladník SMT

 - mzdový systém založený na zručnostiach

- strava 1,08€ / 1,44€ zrážka

- príspevok na nápoje v kávomatoch

- Fitfabrik

- DDS

- príspevok na cestovné 1,50€/km

- príspevok na rekreáciu

- stabilizačné

- jubilejné odmeny

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

zručnosti:

práca s PC a MS Office ( Outlook..)

dobrý zrak

manuálna zručnosť

osobnostné predpoklady:

zameranie na detail

pozornosť

presnosť (precíznosť)

spoľahlivosť

zodpovednosť

trpezlivosť

komunikatívnosť

schopnosť učiť sa tímová spolupráca

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
Tel.: +421905160060
E-mail: poslať životopis
ID: 4471418  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.