Expert pre správu dát, komponentov a produktov

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 1300 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa a implementácia produktov, ktoré žiada zákazník vyrábať v ktoromkoľvek výrobnom závode Enics od prototypov, až po ukončenie životného cyklu produktu,
  • spravuje kusovníky daných produktov, ktoré pozostávajú z elektronických/polovodičových komponentov a mechanických komponentov,
  • definuje správne objednávacie číslo z dátového listu vhodné pre výrobu produktu, pri implementácii produktu podľa technických požiadaviek zákazníka prihliada na environmentálne nariadenia, ako je RoHS (Restricted of Hazardous Substance), REACH (SVHC-Substance of high concern), Conflict Minerals a iné,
  • spolupracuje počas fázy naceňovania nového produktu v rámci procesu, kde sa spoločnosť Enics uchádza o výrobu daného produktu, ako technická podpora Enics teamu,
  • ďalšou úlohou je tzv. Life cycle analyze produktu (identifikácia komponentov, ktoré sa blížia ku koncu životnosti na trhu s komponentami). V tejto fáze bude jeho úlohou poskytnutie adekvátnej náhrady za komponent, ktorý sa stáva nedostupným na trhu z dôvodu konca svoje životnosti,
  • vykonáva analýzy produktov na úrovni komponentov, či sú v súlade s environmentálnym nariadením daného trhu,
  • v prípade, že vznikne nezhoda je jeho úlohou na toto upozorniť a na požiadanie poskytnúť adekvátnu náhradu v súlade s požiadavkami zákazníka.

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
  • Kariérny rast,
  • Motivujúce finančné ohodnotenie,
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, športové centrum, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia.

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť trhu elektronických komponentov a všeobecné chápanie výrobných procesov (výhodou),
  •  vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. § 21 (výhodou)
  • ANJ mierne pokročilý,
  • MS Office pokročilý,
  • dobré technické know-how (výhodou).
  •  asertivita, odolnosť voči stresu.

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis