Operátor vo výrobe – opravy PS / Opravár

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Ponúkame základnú mzdu minimálne 6,00 € /hod./brutto. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Znalosť elektronických súčiastok, komponentov a ich funkcie v obvodoch zapojenia,
  • Čítanie elektríckych schém (schopnosť orientovať sa v elektrických schémach a v technologických dokumentáciach),
  • Analytické myslenie – vyhladávanie poruch v elektrických zariadeniach

  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • strava 1,08€ / 1,44€ zrážka
  • príspevok na nápoje v kávomatoch
  • Fitfabrik
  • DDS
  • príspevok na cestovné 1,50€/km
  • príspevok na rekreáciu
  • stabilizačné
  • jubilejné odmeny

    Rád/-a opravujete vo svojom voľnom čase elektroniku? Zaujíma vás oblasť výroby DPS? Chcete sa dozviedieť viac a naučiť sa niečo nové v danej oblasti? Ak sú Vaše odpovede  ÁNO, tak neváhajte a zašlite nám životopis v slovenskom jazyku.

    Tešíme sa na Vás pri osobnom stretnutí!

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    elektrotechnické

    Počet rokov praxe

    2

    • §21 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. MPSVR SR
    • Čítanie a orientácia elektrotechnických schém
    • Znalosť elektrotechnických komponentov a ich funkcie
    • Práca s meracími prístrojmi pre elektrické veličiny
    • práca s PC
    • základy AJ
    • spájkovanie
    • dobrý zrak
    • manuálna zručnosť

    GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
    Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
    Tel.: +421905160060
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4439432  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.