Špecialista štíhlej výroby

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 1300 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • analýza a zlepšovanie výrobných a nevýrobných procesov pomocou nástrojov štíhlej výroby
  • vedenie KAIZEN projektov a ich kontrola pre dosiahnutie požadovanej úrovne
  • špecifikácia a objednávanie konštrukčných materiálov pre Lean projekty
  • tvorba layoutov výrobných a nevýrobných priestorov (Autocad, Visio)
  • vedenie a implementácia Kanbanu vo výrobe
  • mapovanie hodnotového toku vybraných zákazníkov
  • odstraňovanie plytvania a optimalizácia výrobných a nevýrobných procesov
  • vedenie a participácia na Six sigma a Problem solving projektoch
  • analýza časových námerov a vytváranie snímok pracovného dňa
  • zaškoľovanie zamestnancov na jednotlivé nástroje štíhlej výroby
  • trénovanie a mentorovanie Green Belt a Master Black Belt kandidátov

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • techniky štíhlej výroby, (implementácia min. 2 projektov)
  • znalosti koncepcie štíhlej výroby a metodiky zlepšovania
  •  ANJ aktívne
  •  5S Kaizen, 6-Sigma celkového manažmentu kvality (Total Quality Management), Celkovej preventívnej údržby (Total Preventive Maintenance), Mapy toku hodnôt (Values Stream Map), diferenčná analýza
  • komunikačné zručnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, asertivita

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis