Plánovač výroby

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 900 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovač výroby je zodpovedný pre pridelených zákazníkov za riadenie výrobných objednávok vo všetkých ich statusoch a ich sledovanie počas výrobného procesu s cieľom ich ukončenia v čo najkratšom čase. Medzi ďalšie zodpovednosti patrí:

  • Sledovanie materiálovej dostupnosti pre jednotlivé výrobné objednávky a aktívna komunikácia s oddelením nákupu v čase ich uzamykania a uvoľňovania do výrobného procesu
  • Zodpovednosť za neustále sledovanie dostupných výrobných kapacít (ľudských a strojových) v ERP systéme
  • Nastavenie potrebných plánovacích parametrov v ERP systéme pre jednotlivé výrobky a ich podskupiny pri zavedení nového výrobku do systému, na základe ECO zmenového konania, alebo na základe významných zmien vstupných parametrov, ako sú napríklad: množstevné požiadavky zákazníka na úrovni produktu alebo produktovej rodiny, zmeny požiadaviek na bezpečnostné skladové zásoby alebo vo všeobecnosti na základe zmenených požiadaviek zákazníka a spoločnosti
  • V procese plánovania výroby berie do úvahy aj prípadné obmedzenia vyplývajúce z výrobného procesu (výpadkovosť, Fist pass Yealds – FPY atď.), ktoré by mohli ovplyvniť dátumu končenia výrobnej objednávky
  • Zodpovednosť za včasné informovanie interných dodávateľov a zákazníkov o všetkých skutočnostiach, ktoré ovplyvňujú dodanie výrobkov v požadovanom čase, množstve a kvalite

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Organizačné a rozhodovacie schopnosti
  • Komunikatívnosť, logické myslenie
  • Prozákaznícka orientácia
  • Schopnosť zvládať stresovú záťaž
  • Schopnosť efektívne komunikovať, schopnosť presvedčiť  a argumentovať, vyjednávať
  • Znalosť procesov výroby výhodou

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 4064370  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac