Mechanický špecialista

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 1000 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za proces návrhu, designu a implementácie prípravkov do výroby
  • Návrh konštrukcií prípravkov určených na optimalizáciu výrobných procesov v elektrotechnickej výrobe
  • Zodpovednosť  za spracovanie designu a kompletnej výkresovej dokumentácie prípravkov a zostáv, ako aj zodpovednosť za ich zmeny
  • Návrh a spracovanie materiálovej špecifikácie pri návrhu technických riešení
  • Tvorba 3D modelov v programe Solid Edge
  • Overenie designu a funkčnosti prípravkov pomocou 3D tlače
  • Práca na zariadeniach v mechanickej dielni pri jednoduchých úpravách prípravkov (sústruh, fréza...)
  • Správa výkresovej dokumentácie pre prípravky
  • Komunikácia so zákazníkom a s dodávateľmi

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Počet rokov praxe

1

  • Pokročilá znalosť 3D konštrukčných  softvérov – Solid Edge – podmienka
  • Skúsenosti na pozícií konštruktér (min 1rok)
  • Znalosti v oblasti mechanických konštrukcií
  • Prax v oblasti tvorby výkresovej dokumentácie
  • Zmysel pre nachádzanie nových technických riešení
  • Schopnosť a ochota zhotoviť jednoduchý prípravok samostatne v priestoroch mechanickej dielne (sústruženie, frézovanie...)
  • Samostatnosť
  • ANJ mierne pokročilý

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis