Skladník- zmenový vedúci

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Ponúkame základnú mzdu minimálne 5,00 Eur/ h brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia skladu a expedície
  • sledovanie zásob, vykonávanie/ zabezpečovanie cyklickej inventúry
  • spolupráca pri plánovaní personálnych kapacít
  • koordinovať včasný a správny príjem/výdaj materiálu zo/do skladu
  • kontrola dodržiavanie expedičného plánu
  • vedenie a motivácia pracovníkov v sklade
  • zodpovedá za prednostný príjem urgentných materiálov ( tzv. Shortages list)
  • zabezpečiť rozdelenie potrebných pracovných úloh na oddelení

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Príplatky nad rámec zákonníka práce
  • Firemná doprava
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Príspevok do doplnkového dôchodkové sporenia
  • Príspevok na obedy nad rámec zákona
  • Každoročné prehodnocovanie platov
  • Ubytovanie zdarma
  • Firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

  • komunikatívnosť
  • samostatné myslenie a rozhodovanie
  • organizačné schopnosti
  • tímová spolupráca
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • prax s prácou v sklade a skladovým hospodárstvom min. 1 rok

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 3843830  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základnú mzdu minimálne 5,00 Eur/ h brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.