Inžinier kvality

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkame základnú mzdu minimálne 1300 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikovať so zákazníkom vo veciach týkajúcich sa kvality
  • Analyzovať príčiny a odchýlky vo výrobnom procese od definovaných požiadaviek kvality (nedostatkov)
  • Vyhodnocovať analýzy a chyby z hľadiska kvality a výrobného procesu
  • Viesť, tvoriť a realizovať nápravné a zlepšovacie opatrenia
  • Koordinovať stretnutia zamerané na riešenie problémov kvality a podávať správy
  • Riešiť výrobno-kvalitatívne problémy v spolupráci s oddelením inžinierskych servisov a oddelením výroby
  • Riešiť interné a externé reklamácie
  • Uvoľňovať prototypové /pilotné výrobky do sériovej výroby v spolupráci s projektovým  manažérom a produktovým inžinierom
  • Aktívne participovať na procese transferov nových výrobkov do výroby
  • Pozastaviť materiál alebo produkt, definovať dôvod pozastavenia, rozhodnúť o následných aktivitách a rozhodnúť akým spôsobom bude vykonávaná opakovaná kontrola
  • Vyhodnocovať a reportovať výrobné dáta z pohľadu kvalitatívnych KPI za účelom trvalého zlepšovania výrobku/procesu
  • Prezentovať výsledky zákazníkovi
  • Posudzovať a schvaľovať zmeny v rámci zmenového konania a dohliadať a kontrolovať ich implementáciu z pohľadu kvality
  • Participovať na interných auditoch a  zákazníckych auditoch
  • Koordinovať rozhodnutia Skupiny pre revíziu materiálu (MRB)
  • Definovať spôsob použitia nezhodného materiálu/produktu
  • Školiť a zvyšovať povedomie kvality trénerov, operátorov pri riešení interných nezhôd a zákazníckych reklamácií (ICAR, ťažiskový list)
  • Je vlastníkom procesu RMA, - zodpovednosť za koordináciu a analýzu RMA produktov a vlastníkom procesu PPAP, Control plan, PFMEA

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis . Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky. ZASTUPOVANIE POČAS MATERSKEJ DOVOLENKY

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/kvality - výhodou

Počet rokov praxe

2

  •  Skúsenosti s výkonom práce na podobnej pozícii min. 2 roky
  • Výhoda: skúsenosti nadobudnuté vo výrobnej spoločnosti s elektrotechnickým zameraním
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku - ústne, písomne
  • Práca s PC na pokročilej úrovni – MS Office
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie, výrobných procesov
  • Orientácia na detail , samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie, asertivita
  • Výhoda: znalosť kvalitatívnych noriem ISO 9000, IPC A 610 D
  • Využívanie moderných Q metód a techník: APQP, PPAP, PFMEA, Control plan, 8D, Ishikawa, 5W

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3764908  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základnú mzdu minimálne 1300 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.