Globálny komponent inžinier

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
01.01.2019
Ponúkame základnú mzdu minimálne 1000 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa a implementácia produktov, ktoré žiada zákazník vyrábať v ktoromkoľvek výrobnom závode Enics od prototypov, až po ukončenie životného cyklu produktu
  • spravuje kusovníky daných produktov, ktoré pozostávajú z elektronických/polovodičových komponentov a mechanických komponentov
  • definuje správne objednávacie číslo z dátového listu vhodné pre výrobu produktu
  • pri implementácii produktu podľa technických požiadaviek zákazníka prihliada na environmentálne nariadenia, ako je RoHS (Restricted of Hazardous Substance), REACH (SVHC-Substance of high concern), Conflict Minerals a iné
  • spolupracuje počas fázy naceňovania nového produktu v rámci procesu, kde sa spoločnosť Enics uchádza o výrobu daného produktu ako technická podpora Enics teamu
  • ďalšou úlohou je tzv. Life cycle analyze produktu (identifikácia komponentov, ktoré sa blížia ku koncu životnosti na trhu s komponentami). V tejto fáze bude jeho úlohou poskytnutie adekvátnej náhrady za komponent, ktorý sa stáva nedostupným na trhu z dôvodu konca svoje životnosti
  • vykonáva analýzy produktov na úrovni komponentov, či sú v súlade s environmentálnym nariadením daného trhu
  • v prípade, že vznikne nezhoda je úlohou globálneho komponent inžiniera na toto upozorniť a na požiadanie poskytnúť adekvátnu náhradu v súlade s požiadavkami zákazníka

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické/Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • odolnosť voči stresu
  • komunikačné zručnosti
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • vyhláška MPSVaR 508/2009 Z.z. § 21

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3624340  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základnú mzdu minimálne 1000 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.