Produktový plánovač výroby

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkame základnú mzdu minimálne 800 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový plánovač výroby je zodpovedný pre pridelených zákazníkov za riadenie výrobných objednávok vo všetkých ich statusoch a ich sledovanie počas výrobného procesu s cieľom ich ukončenia v čo najkratšom čase. Medzi ďalšie zodpovednosti patrí:

· sledovanie materiálovej dostupnosti pre jednotlivé výrobné objednávky a aktívna komunikácia s oddelením nákupu v čase ich uzamykania a uvoľňovania do výrobného procesu
· zodpovednosť za neustále sledovanie dostupných výrobných kapacít (ľudských a strojových) v ERP systéme
· nastavenie potrebných plánovacích parametrov v ERP systéme pre jednotlivé výrobky a ich podskupiny pri zavedení nového výrobku do systému, na základe ECO zmenového konania, alebo na základe významných zmien vstupných parametrov, ako sú napríklad: množstevné požiadavky zákazníka na úrovni produktu alebo produktovej rodiny, zmeny požiadaviek na bezpečnostné skladové zásoby alebo vo všeobecnosti na základe zmenených požiadaviek zákazníka a spoločnosti
·  v procese plánovania výroby berie do úvahy aj prípadné obmedzenia vyplývajúce z výrobného procesu (výpadkovosť, Fist pass Yealds – FPY atď.), ktoré by mohli ovplyvniť dátum ukončenia výrobnej objednávky
· zodpovednosť za včasné informovanie interných dodávateľov a zákazníkov o všetkých skutočnostiach, ktoré ovplyvňujú dodanie výrobkov v požadovanom čase, množstve a kvalite

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

· organizačné a rozhodovacie schopnosti
· komunikatívnosť, logické myslenie
· prozákaznícka orientácia
· schopnosť zvládať stresovú záťaž
· schopnosť efektívne komunikovať, schopnosť presvedčiť  a argumentovať, vyjednávať
· znalosť procesov výroby výhodou

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3599342  Dátum zverejnenia: 13.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základnú mzdu minimálne 800 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.