Technik THT

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkame základnú mzdu minimálne 5 Eur/hod. brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Okrem mzdy ponúkame rôzne benefity. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame osobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie údržby na zariadeniach podľa stanoveného plánu: mechanické/elektro-mechanické
  • Poskytovanie technickej podpory výrobnej linke a operátorom
  • Riešenie aktuálnych problémov na zariadeniach
  • Eliminácia časov v poruche na linke, reportovanie do systému
  • Práca na zlepšovacích úlohách a projektoch v spolupráci s procesnými inžiniermi
  • Optimalizácia nastavení zariadení a ich modifikácie s cieľom dosiahnuť lepšie celkové náklady na zariadenie/proces v spolupráci s procesnými inžiniermi
  • Inštalácia zariadení, podpora zvyšovania výroby (relokácia zariadení)
  • Náhradné diely – výmena a obstarávanie

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  •  Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min § 22
• schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácii, v elektrotechnických schémach a technických špecifikáciách zariadení
• ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3569863  Dátum zverejnenia: 4.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základnú mzdu minimálne 5 Eur/hod. brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Okrem mzdy ponúkame rôzne benefity. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame osobne.