Výrobný špecialista

Enics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 Eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Vedenie projektov, kaizen a zlepšovacích aktivít v spoločnosti. Návrh zlepšení výrobných procesov a ich implementácia v spolupráci s ďalšími tímami a oddeleniami.

· Práca v interných systémoch spoločnosti.

· Kreatívne vytváranie a optimalizácia procesov v spoločnosti.

· Poriaďovanie námerov výrobných a nevýrobných procesov, ich analýza, vedenie záznamov k nim areportovanie výsledkov. (Snímky pracovného dňa, časové námery vybraných projektov)

· Optimalizácia výrobných tokov a rozpracovanosti.

· Zber avyhodnocovanie dát výrobných a nevýrobných procesov.

· Zabezpečenie tímovej spolupráce pri riešení projektov.

· Sledovanie dodržiavania implementovaných riešení.

· Vykonávanie školení pre zamestnancov. Trénovanie výrobných pracovníkov a iné oddelenia na implementované nástroje a techniky.

· Reportovanie a prezentácia dosiahnutých výsledkov projektov vedúcemu oddelenia a manažmentu spoločnosti.

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 46 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

- silná osobnosť, komunikatívnosť,
- nekonfliktnosť,proaktívnosť, schopnosť zvládať stres, ochota učiť sa novým veciam
- orientácia na cieľ a splnenie úloh, LEAN, logické a kreatívne myslenie

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v NOVEJ DUBNICI cca 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Kucková
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3552839   Dátum zverejnenia: 4.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 Eur/brutto