Test inžinier

Enics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 brutto/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovávanie testovacích programov pre funkčné testery
• vykonávanie údržby týchto zariadení • zabezpečovanie a komplexná starostlivosť o príslušné testovacie adaptéry
• komplexné spracovanie skúšobných postupov elektronických prístrojov a ich implementácia do výroby
• navrhuje a implementuje zlepšenia test zariadení
• spolupracuje s ostatnými oddeleniami na riešení problémov vo výrobe a navrhuje nápravné opatrenia
• podáva návrh na zastavenie výroby v prípade podozrenia problémov s kvalitou výrobku
• spracovávanie reportov zameraných na stav a výstup z testovacích zariadení
• komunikácia so zákazníkom resp. so zástupcom na strane zákazníka

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min. § 21
• AJ aktívne (komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými zákazníkmi)
• záľuba v elekrotechnike
• znalosť aspoň 1 programovacieho jazyka podmienkou
• technické/logické myslenie
• čítanie technickej dokumentácie a elektrotechnických schém

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v NOVEJ DUBNICI cca 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Kucková
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3549748   Dátum zverejnenia: 29.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 brutto/mes.