Systémový technik

Enics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,00 Eur./hod./brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje opravy testovacích zariadení a riešenie testovacích problémov v produkcii v spolupráci s oddelením testovacích inžinierov
• Vykonáva preventívne údržby na testovacích zariadeniach
• Podporuje iné oddelenia pri zabezpečovaní kalibračných služieb na testovacích zariadeniach
• Komunikuje s externými dodávateľmi ohľadom technológii, náhradné diely

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti √ Kariérny rast √ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 46 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

• vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min § 22
• schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácii, v elektrotechnických schémach a technických špecifikáciách zariadení
• ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v NOVEJ DUBNICI cca 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Kucková
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3446672   Dátum zverejnenia: 12.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,00 Eur./hod./brutto