Tímlíder vo výrobe

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
asap
3,50€/h brutto základná mzda + 1€/h za vedenie čaty + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadi a organizuje operátorov na zmene, tak aby bola zabezpečená výroba načas podľa plánu, v požadovanej kvalite
  • sledovanie práce operátorov na dosiahnutie cieľov,
  • navrhuje a iniciuje nápravné a preventívne opatrenia na dosiahnutie cieľov,
  • zabezpečenie, aby operátori pracovali podľa platných postupov a dodržiavali proces,
  • vytvára zmenové reporty,
  • spolupracuje pri školení zamestnancov,
  • kontroluje prácu podriadených pracovníkov a pracovné podmienky,
  • práca s ERP systémom WISE - sledovanie rozpracovanosti výroby, prevod podskupín, kontrola bookovania operátorov, kontrola plnenia výrobného plánu,
  • vykonáva hodnotenie pracovníkov,
  • komunikuje pracovníkom zmeny, ciele, odovzdáva potrebné informácie,
  • plní včas povinnosti vyplývajúce z funkcie a úlohy uložené vedúcim zamestnancom
  • s odbornou starostlivosťou na vysokej úrovni

  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • práca v nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť profesijného rastu
  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • príplatok na poobednú zmenu
  • nočný príplatok vysoko nad rámec ZP
  • príspevok na dopravu mimo Novej Dubnice
  • ubytovanie v Dubnici n/V
  • dochádzkový bonus
  • bonus za operatívne výsledky
  • kurz anglického jazyka
  • možnosť využitia krytej plavárne a iné

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.
Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

  • organizačné schopnosti
  • komunikácia a jednanie s ľuďmi
  • motivovanie ľudí
  • pružnosť v myslení - flexibilita
  • samostatnosť
  • rozhodovanie
  • tímová práca
  • práca s PC nutnosťou
  • ochota pracovať na 3 zm prevádzku

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 3272530  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50€/h brutto základná mzda + 1€/h za vedenie čaty + príplatky