Elektromechanik - údržbár

Enics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva obsluhu, údržbu, kontroly a opravy zariadení budovy, inštalácií budovy, rozvodov kúrenia, sociálnych zariadení
- vykonáva opravy nábytku,
- vykonáva premiestňovanie strojov a zariadení, podľa požiadaviek výroby a ich pripojenie na sieť
- vykonáva montáž výrobných pracovísk
- vykonáva mechanické činnosti a opravy
- vykonáva čistenie rozvodov a infraštruktúry budovy

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- práca v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť profesijného rastu
- mzdový systém založený na zručnostiach
- príplatok na poobednú zmenu
- nočný príplatok vysoko nad rámec ZP
- príspevok na dopravu mimo Novej Dubnice
- ubytovanie v Dubnici n/V
- dochádzkový bonus
- bonus za operatívne výsledky
- kurz anglického jazyka
- možnosť využitia krytej plavárne a iné

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.
Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik, Elektrotechnik

- elektrotechnické vzdelanie podmienkou
- vyhl. 518/2009 § 22 (samostatný elektrotechnik), nieje podmienkou ale vyhodou
- mechanická zručnosť
- samostatné myslenie
- vyhláška na obsluhu tlakových nádob vítaná (nieje podmienkou)

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v Novej Dubnici cez 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Grúnerová
Tel.: +421 42 3247 013, +421 918 500 317
E-mail: poslať životopis
ID: 2580659   Dátum zverejnenia: 14.11.2017