Opravár dosiek plošných spojov

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,10 €/h brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje odborné elektromechanické a elektrotechnické práce, montuje zostavy, podskupiny, detaily výrobkov
  • vykonáva opravy, nastavenie hodnôt, oživenie a funkčné odskúšanie dosiek plošných spojov s analógovými a logickými obvodmi a funkčnými závislosťami
  • vykonáva analýzy DPS
  • kontrola plošných spojov na testovacích zariadeniach

  • možnosť profesijného rastu
  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • príplatok za poobednú zmenu
  • nočný príplatok vysoko nad rámec ZP
  • príspevok na dopravu mimo Novej Dubnice
  • ubytovanie v Dubnici n/V
  • dochádzkový bonus (mesačný, ročný)
  • náborový bonus 500 eur
  • príplatky za nadčasy od 50% vyššie
  • bonus za operatívne výsledky
  • kurz anglického jazyka
  • možnosť využitia krytej plavárne a iné

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.
Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

  • § 22 výhodou, spoločnosť vie zabezpečiť
  • znalosť spájkovania
  • technická odbornosť
  • skúsenosti z oblasti elektrotechniky (vizuálna kontrola)
  • znalosť čítania technologickej dokumentácie
  • znalosť IPC normy A 610 E výhodou
  • ochota pracovať na zmeny

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 2326603  Dátum zverejnenia: 3.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,10 €/h brutto + príplatky