Učiteľ(ka) pre 1.stupeň v Montessori ZŠ

English Kids Club, n.o.

Miesto práce
Jarná 2600/13, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2021
500 - 1 000 EUR/mesiacMzda je závislá podľa veľkosti úväzku. Podľa dohody sa môže jednať o prácu na 4-8 hodín denne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme druhého učiteľa, sprievodcu detí, kolegu, ktorý by pôsobil v tandeme spolu so skúsenou montessori učiteľkou s dlhoročnou praxou v 1.trojročí našej školy (1.-3.ročník ZŠ), podieľal by sa na vyučovacom procese, bol nápomocný deťom pri ich samostatnej práci. Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku je vítaná. Požadujeme ochotu sa ďalej vzdelávať v oblasti montessori pedagogiky. Našim cieľom je dlhodobá spolupráca. Túto pozíciu je možné rozšíriť o vyučovanie angličtiny, príp. prácu v školskom klube.

V prípade záujmu o túto pozíciu, prosím, odpovedzte na túto ponuku zaslaním CV s fotografiou. Pre lepšie nacítenie sa na našu školu si pozrite náš facebookový profil https://www.facebook.com/montessorischool.sk alebo IG profil montessori_school_zilina. Tešíme sa na všetkých záujemcov!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme empatického učiteľa, ktorý vidí zmysel v alternatívnej pedagogike a pristupuje k deťom s rešpektujúcou komunikáciou. Kolegu, ktorý je otvorený intenzívnej spolupráci vo dvoch, rád zdieľa svoje nápady, myšlienky a nemá problém prijať aj názor, príp. návrh druhých. Na oplátku ponúkame veľmi dobrý kolektív spolupracovníkov, kde dôvera, vzájomná loajalita, otvorenosť, úprimnosť a láskavosť sú hlavnými charakteristikami.

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vzdelávaním detí od roku 2008
ID: 4087610  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac