Servisný technik chladenia a vzduchotechniky

ENGIE Services a.s. Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme servisného technika pre výkon servisnej činnosti v oblasti Chladenia / Vzduchotechniky, ktorého pracovnou náplňou bude:
• servis a opravy chladiacich a vzduchotechnických systémov a zariadení v rámci objektov,
• koordinácia vlastných subdodávateľov,
• posudzovanie závad a porúch v záručnej dobe,
• odstraňovanie a riešenie porúch na zariadení,
• pravidelná preventívna údržba zariadení,
• testovanie funkčnosti zariadení,
• realizácia servisných prác podľa servisného plánu a operatívnych zásahov,
• účasť na servisných školeniach.

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok na voľnočasové aktivity;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• bezplatné jazykového vzdelávanie;
• možnosť odborného vzdelávania a rozvoja doma i v zahraničí;
• športové a spoločenské aktivity.

Váš životopis nám zasielajte výhradne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti www.engie.sk v časti Kariéra alebo portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stroje a zariadenia, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• pozícia je vhodná pre absolventov;
• prax v oblasti chladenia/ vzduchotechniky je vítaná;
• základy anglického jazyka podmienkou (schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácii);
• osvedčenie elektrotechnickej spôsobilosti § 22;
• znalosť práce s PC;
• orientácia na zákazníka;
• proaktívny a pozitívny prístup k práci;
• manuálna zručnosť;
• schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nové vedomosti v praxi;
• samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť;
• časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie.

ENGIE je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka pevné zázemie nielen svojim zamestnancom, ale i partnerom. Počas svojej 150-ročnej histórie sa stala lídrom v službách energetickej efektívnosti vo svete. Na Slovensku zamestnáva viac ako 750 zamestnancov a patria jej vedúce priečky nie len v komplexnej správe nehnuteľností, ale aj v oblasti súkromnej tepelnej energetiky.
ENGIE zavádza riešenia pre súkromný a verejný sektor s cieľom prispievať k efektívnejšiemu využívaniu energie s ohľadom na znižovanie dopadov na životné prostredie. Na všetky realizované procesy, ktoré súvisia s poskytovaním produktov a služieb sa vzťahuje politika ISM. Jej základom je trvalá orientácia na uspokojovanie potrieb a očakávaní zákazníkov a sústavné skvalitňovanie činnosti spoločnosti.
Naše služby pokrývajú celý životný cyklus nehnuteľností – od analýz a technických a energetických auditov, projektovania, inžinieringu, inštalácie technológií vykurovania, vzduchotechniky, chladenia, elektroinštalácie, dodávok a manažmentu energií až po komplexnú správu a prevádzku technológií a objektov, ako aj riešenia pre obnovu a renovácie nehnuteľností.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personal_2_Mark
E-mail: poslať životopis
ID: 3519500  Dátum zverejnenia: 14.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400