HR Project Coordinator

ENGIE Services a.s. Slovensko

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AREA OF RECRUITMENT AND ADAPTATION PROCESS
- Participation at people selection (pre-screening of suitable candidates, conducting an interview … )
- Participation at preparation of adaptation plans for newcomers (define goals, development needs)
- Active support whole onboarding process (consultation, methodological tool …)

AREA OF EMPLOYEE EDUCATION AND DEVELOPMENT
- Identification and analysis of employee´s development needs
- Organisation and coordination of language and soft-skills trainings
- Managing and coordination of Internal University
- Talent management
- Oversight of education budget execution

AREA OF PERFORMANCE MANAGEMENT AND SUCCESSION PLANNING
- Management and coordination of annual appraisal evaluation of employees
- Consultation and methodological support of process of performance management
- Managing process of succession planning by cooperation with management
- Development of cooperation and partnership with schools and universities at Slovakia

AREA OF ETHICS, COMPLIANCE, CORPORATE VALUES AND PROCESSES
- Implementation and communication of employee´s awareness raising process across all management levels about ethics and compliance documents and values of the company
- Participation at global HR policy implementation process of mother-company at the local level
- Participation at CSR projects
- Participation at bettering of internal corporate processes
- Occasional travel abroad (France)

… what can we offer you in the ENGIE Group in Slovakia?

- Flexible working time
- Language courses fully covered by ENGIE Group
- Benefiting from education and development program at home or abroad
- Referral bonus
- Opportunity for self-improvement and career growth in strong international group
- Employer's contribution to the third pension pillar
- Annual performance bonus
- Extra free days for major family events
- Health care - preventive and periodic medical examinations
- Sports and social activities
- Contribution to the regeneration of the workforce
- Pleasant, friendly corporate culture
- Contribution to effective energy use and environment protection
- Becoming a member of the Group with more than 150 000 employees in 70 countries of the world

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a v prípade, že budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Váš životopis spolu s krátkym motivačným listom nám zasielajte výhradne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti www.engie.sk v časti Kariéra alebo portálu www.profesia.sk.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje spoločnosti svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

advanced English language skills required
• at least 1 year of praxis in the field of human resources adventage
• experience with employees education and development advantage
• knowledge of international corporate processes advantage
• knowledge of software Softip HR Plus advantage
• knowledge of work at some of graphic software advantage
• proactive approach
• pro-employee orientation
• critical thinking (own problem solutions based on arguments, prioritisation, ability to do right solution, application of theoretical solutions in praxis)
• creative thinking
• a sense for systematization, organisation, process management and global view
• independence
• communication
• cultivated verbal and writing skills
• flexibility
• empathy
• ability to work to deadlines

ENGIE je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka pevné zázemie nielen svojim zamestnancom, ale i partnerom. Počas svojej 150-ročnej histórie sa stala lídrom v službách energetickej efektívnosti vo svete. Na Slovensku zamestnáva viac ako 750 zamestnancov a patria jej vedúce priečky nie len v komplexnej správe nehnuteľností, ale aj v oblasti súkromnej tepelnej energetiky.
ENGIE zavádza riešenia pre súkromný a verejný sektor s cieľom prispievať k efektívnejšiemu využívaniu energie s ohľadom na znižovanie dopadov na životné prostredie. Na všetky realizované procesy, ktoré súvisia s poskytovaním produktov a služieb sa vzťahuje politika ISM. Jej základom je trvalá orientácia na uspokojovanie potrieb a očakávaní zákazníkov a sústavné skvalitňovanie činnosti spoločnosti.
Naše služby pokrývajú celý životný cyklus nehnuteľností – od analýz a technických a energetických auditov, projektovania, inžinieringu, inštalácie technológií vykurovania, vzduchotechniky, chladenia, elektroinštalácie, dodávok a manažmentu energií až po komplexnú správu a prevádzku technológií a objektov, ako aj riešenia pre obnovu a renovácie nehnuteľností.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personal_2_Mark
E-mail: poslať životopis
ID: 3400110  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300