Recepčná/ sekretárka

ENGIE Services a.s. Slovensko

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionálnych, pracovitých, pozitívnych, príjemných a proaktívnych kandidátov, ktorí:
• prácu vo veľkej spoločnosti s náročnejšou štruktúrou vnímajú ako výzvu a posun vpred;
• majú multitasking priamo vo svojej DNA, a preto bez problémov manažujú naraz niekoľko úloh;
• vedia efektívne a profesionálne komunikovať a popritom sú k svojmu okoliu priateľskí a empatickí;
• milujú svoju prácu, ktorou je najmä:
- vítanie a uvádzanie návštev
- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov (aj v anglickom jazyku)
- koordinácia obsadenosti zasadačiek, rezervácia zasadačiek v IS spoločnosti
- starostlivosť o usporiadanosť a čistotu zasadačiek a kuchynky
- zabezpečenie občerstvenia, cateringu pre návštevy a pre interné porady
- príjem došlej pošty a kuriérskych zásielok, ich evidencia v IS spoločnosti a následné rozdelenie do spoločnosti, príprava pošty na odoslanie
- objednávanie kancelárskych potrieb a evidencia objednávok v IS spoločnosti
- rezervácia reštaurácií, rokovacích priestorov, ubytovacích služieb, leteniek a pod., administratívna podpora pri travel manažmente a pri vyúčtovaní služobných ciest
- iná administratívna, organizačná a administratívna podpora operatívneho charakteru
- starostlivosť o kancelársku zeleň

...a čo získate v Skupine ENGIE okrem adekvátneho mesačného finančného ohodnotenia navyše?

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny ENGIE;
• ročný výkonnostný bonus;
• príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• aktívne využitie anglického jazyka;
• bezplatné jazykového vzdelávanie;
• využívanie možnosti odborného vzdelávania a rozvoja doma i v zahraničí;
• zdravotnú starostlivosť - preventívne a periodické zdravotné prehliadky;
• športové a spoločenské aktivity;
• príjemnú, priateľskú firemnú kultúru;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov;
• tím pozostávajúci z viac ako 700 odborníkov na Slovensku
• príležitosť pracovať v odvetviach energia, služby a environment, ktorým patrí budúcnosť, aktívne prispievať k efektívnemu využívaniu energie a podieľať sa na ochrane životného prostredia.

Ak vás naša ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/-á do výberového konania, zašlite Váš životopis spolu s krátkym motivačným listom výhradne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti www.engie.sk v časti Kariéra alebo portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a v prípade, že budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje spoločnosti svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax min. 2 roky na podobnej pozícii podmienkou
• aktívna znalosť jazyka slovom a písmom na pokročilej úrovni je nevyhnutná
• reprezentatívne vystupovanie
• vysoké nároky na kvalitu práce
• schopnosť nadhľadu a odhadu situácie
• schopnosť pracovať v dynamickom prostredí, manažovať niekoľko požiadaviek naraz
• samostatnosť, ale zároveň schopnosť pracovať v tíme, zodpovedne, spoľahlivo, presne, organizovane, vedieť dokončiť zadané úlohy, vypýtať si pomoc, ak treba a poskytovať spätnú väzbu
• vyspelé komunikačné zručnosti, komunikácia na profesionálnej úrovni slovom a písmom
• orientácia na zákazníka,
• časová flexibilita
• proaktívne a pozitívne myslenie, vysoká miera empatie
• schopnosť sebareflexie
• zmysel pre humor výhodou :)

ENGIE je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka pevné zázemie nielen svojim zamestnancom, ale i partnerom. Počas svojej 150-ročnej histórie sa stala lídrom v službách energetickej efektívnosti vo svete. Na Slovensku zamestnáva viac ako 750 zamestnancov a patria jej vedúce priečky nie len v komplexnej správe nehnuteľností, ale aj v oblasti súkromnej tepelnej energetiky.
ENGIE zavádza riešenia pre súkromný a verejný sektor s cieľom prispievať k efektívnejšiemu využívaniu energie s ohľadom na znižovanie dopadov na životné prostredie. Na všetky realizované procesy, ktoré súvisia s poskytovaním produktov a služieb sa vzťahuje politika ISM. Jej základom je trvalá orientácia na uspokojovanie potrieb a očakávaní zákazníkov a sústavné skvalitňovanie činnosti spoločnosti.
Naše služby pokrývajú celý životný cyklus nehnuteľností – od analýz a technických a energetických auditov, projektovania, inžinieringu, inštalácie technológií vykurovania, vzduchotechniky, chladenia, elektroinštalácie, dodávok a manažmentu energií až po komplexnú správu a prevádzku technológií a objektov, ako aj riešenia pre obnovu a renovácie nehnuteľností.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personal_2_Mark
E-mail: poslať životopis
ID: 3189722  Dátum zverejnenia: 1.10.2017