Elektrotechnik – inžinier/projektant

ENGIE Services a.s. Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 500 EUR/mesiac* Uvedená výška základnej mesačnej mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný elektrotechnik so záujmom o elektro energetiku? Zaujímajú Ťa nové trendy v oblasti riadenia budov? Hľadáme novú posilu do nášho tímu špecialistov v oblasti návrhu a projekcie technických riešení a projektov v oblasti technických zariadení budov ako aj pre priemysel. Súčasťou práce budú aj činnosti spojené s návrhom FTVL. Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, ktoré Ti poskytnú priestor na odborný rast.

Tvojou pracovnou náplňou bude najmä:
• návrh riešení a tvorba projektovej dokumentácie elektroinštalácie, prípadne MaR, Fotovoltika
• návrh riešení a tvorba projektovej dokumentácie pre FTVL a silnoprúd;
• spolupráca a podpora pre tím prevádzkujúci MDS pre spoločnosti skupiny Engie na Slovensku.

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Životopis nám zasielajte výhradne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti www.engie.sk v časti Kariéra alebo portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti v oblasti projekcie elektrotechniky podmienkou (autorizácia na výkon projekčnej činnosti výhodou);
• znalosti v oblasti merania a regulácie výhodou;
• proaktívny a pozitívny prístup k práci;
• schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nové vedomosti v praxi;
• samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť;
• časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie.

ENGIE je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka pevné zázemie nielen svojim zamestnancom, ale i partnerom. Počas svojej 150-ročnej histórie sa stala lídrom v službách energetickej efektívnosti vo svete. Na Slovensku zamestnáva viac ako 750 zamestnancov a patria jej vedúce priečky nie len v komplexnej správe nehnuteľností, ale aj v oblasti súkromnej tepelnej energetiky.
ENGIE zavádza riešenia pre súkromný a verejný sektor s cieľom prispievať k efektívnejšiemu využívaniu energie s ohľadom na znižovanie dopadov na životné prostredie. Na všetky realizované procesy, ktoré súvisia s poskytovaním produktov a služieb sa vzťahuje politika ISM. Jej základom je trvalá orientácia na uspokojovanie potrieb a očakávaní zákazníkov a sústavné skvalitňovanie činnosti spoločnosti.
Naše služby pokrývajú celý životný cyklus nehnuteľností – od analýz a technických a energetických auditov, projektovania, inžinieringu, inštalácie technológií vykurovania, vzduchotechniky, chladenia, elektroinštalácie, dodávok a manažmentu energií až po komplexnú správu a prevádzku technológií a objektov, ako aj riešenia pre obnovu a renovácie nehnuteľností.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personal_2_Mark
E-mail: poslať životopis
ID: 4241119  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac