Reagujte bez životopisu

Procesný Inžinier - Automotive, Mladá Boleslav ČR

Engia s.r.o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
23 - 28 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Procesný Inžinier, (Plasty - Interiérové časti).

Úspešný kandidát musí spĺňať:
* Prax v odbore minimálne 2 roky /procesný inžinier automotive/.
* Jazyk /nemecký alebo anglický/
* Práca s procesom, dokumentáciou

Kandidáti ktorý vyplnia dotazník a budú spĺňať minima budú kontaktovaný. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť Engia s.r.o., spolu so svojimi európskymi divíziami pôsobí na trhu od roku 2004. Od začiatku sa etablovala medzi najznámejšími OEM pre ktorých dodávame služby a riešenia na mieru. Naše služby smerujú do vývojových centier OEM ako aj do projektových, respektíve sériových častí výroby.

Naša spoločnosť združuje vysoko-odborných expertov. Ich špecializáciou sú najmä
-Automobilová kvalita (SQA, CQA, PQL, Inžinier kvality, Internal Quality Auditor),
-PPAP inžinieri
-Rezidentní inžinieri,
-FMEA inžinieri,
-CAD inžinieri a Komponent inžinieri,
-Projektoví lídri a Manažéri
-Krízoví manažéri
...a mnohí ďalší odborníci a špecialisti do automobilového priemyslu.

Naším klientom ponúkame rozmerové analýzy prostredníctvom prenosných a stacionárnych 3D skenerov a CMM prístrojov - sesterská spoločnosť www.3dtec.sk

Naši klienti, ktorým dodávame služby s pridanou hodnotou sú známe slovenské spoločnosti ako aj medzinárodne koncerny a vývojové centrá automobilového priemyslu.

Politikou našej spoločnosti vo vzťahu k našim zamestnancom je jednoznačne to, aby náš zamestnanec bol v našej spoločnosti šťastný. Iba tak, vie preniesť svoju subjektívnu spokojnosť prostredníctvom svojej vynikajúcej práce na nášho klienta.

www.engia.sk
www.3dtec.sk
ID: 3816745  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 - 28 EUR/hod.