Kontrolór kvality

Engia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 eur na hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu kontrolóra kvality - vizuálna inšpekcia. Jedná sa o jednoduchú prácu, pri ktorej je presne a jasne určené čo a ako treba kontrolovať.
Plné zaškolenie pri vstupe na poziciu je samozrejmosťou.

Uchádzač o danú pozíciu nech prosím pošle na mailovú adresu [email protected] svoj životopis. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Úspešný kandidát je spoľahlivá a zodpovedná osoba
- práca si vyžaduje dobrý zrak
- sústredenosť
- schopnosť pracovať s detailami

Spoločnosť Engia s.r.o., spolu so svojimi európskymi divíziami pôsobí na trhu od roku 2004. Od začiatku sa etablovala medzi najznámejšími OEM pre ktorých dodávame služby a riešenia na mieru. Naše služby smerujú do vývojových centier OEM ako aj do projektových, respektíve sériových častí výroby.

Naša spoločnosť združuje vysoko-odborných expertov. Ich špecializáciou sú najmä
-Automobilová kvalita (SQA, CQA, PQL, Inžinier kvality, Internal Quality Auditor),
-PPAP inžinieri
-Rezidentní inžinieri,
-FMEA inžinieri,
-CAD inžinieri a Komponent inžinieri,
-Projektoví lídri a Manažéri
-Krízoví manažéri
...a mnohí ďalší odborníci a špecialisti do automobilového priemyslu.

Naším klientom ponúkame rozmerové analýzy prostredníctvom prenosných a stacionárnych 3D skenerov a CMM prístrojov - sesterská spoločnosť www.3dtec.sk

Naši klienti, ktorým dodávame služby s pridanou hodnotou sú známe slovenské spoločnosti ako aj medzinárodne koncerny a vývojové centrá automobilového priemyslu.

Politikou našej spoločnosti vo vzťahu k našim zamestnancom je jednoznačne to, aby náš zamestnanec bol v našej spoločnosti šťastný. Iba tak, vie preniesť svoju subjektívnu spokojnosť prostredníctvom svojej vynikajúcej práce na nášho klienta.

www.engia.sk
www.3dtec.sk
ID: 3436680  Dátum zverejnenia: 5.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 eur na hodinu.