Servisný technik

EnerSys, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda závisí od pracovných skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, inštalácia a servis záložných zdrojov-batérií, UPS a nabíjačov
Inštalácia a pravidelné prehliadky akumulátorových Pb batérií
Vykonávanie preventívnych prehliadok zariadení a akumulátorových Pb batérií
Zisťovanie príčin porúch a ich odstraňovanie
Pravidelná údržba záložných batériových zdrojov, UPS, motorgenerátorov
Vystavovanie montážnych denníkov, záznamov zo servisných prác, preberacích / odovzdávacích protokolov
Komunikácia so zákazníkom
Uvedená pozícia si vyžaduje cestovanie po Slovensku (možné regionálne delenie)
Porady, rozdeľovanie prác v Bratislave

Motivačná viaczložková mzda
Home office
Služobný automobil aj na súkromné účely
Mobil, notebook
OOPP, hygienické potreby, technické vybavenie
Školenia, kurzy, odborné vzdelávanie
Sociálny fond a iné príspevky
Príspevok do 3.piliera DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

A

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, ochota cestovať
Základný prehľad v segmente záložných zdrojov
Základné znalosti o jednosmerných obvodoch
Orientácia v technickej dokumentácii
Chuť učiť sa nové veci – práca s UPS, nabíjačmi a vybíjačmi akumulátorových batérií, meracou technikou
Počítačová gramotnosť – MS Word, Excel, Outlook, Internet, práca so servisných softvérom
Odborná spôsobilosť – minimálne § 22 podľa vyhl. MPSVaR č.508/2009 Z.z. (samostatný elektrotechnik)

Spoločnosť EnerSys s.r.o. Bratislava, je dcérskou spoločnosťou zahraničného koncernu EnerSys, ktorý je svetovým výrobcom a dodávateľom priemyselných batérií a nabíjačov. Zameriavame sa predovšetkým na komplexné riešenie zálohového a "motive" napájania, t.z. dodávok a inštalácií staničných a trakčných akubatérií, nabíjačov, zálohových zdrojov a motorgenerátorov.
Firemná kultúra spočíva v neustálom zlepšovaní služieb pre našich obchodných partnerov a v osobnom kontakte so zákazníkom.
Vďaka dlhodobým skúsenostiam s výrobou staničných a trakčných batérií a nabíjačov, známych po celom svete pod značkami EnerSys, Hawker a Fiamm, sme svetovou jednotkou v oblasti záložnej energie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4781858  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac