Ekonóm - účtovník

Enerline, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva
- znalosť jednoduchého a podvojného účtovníctva
- spracovanie a zaúčtovanie pridelenej agendy (faktúr, pokladne, interné doklady, BV)
- vystavovanie faktúr, dobropisov, ťarchopisov ich odosielanie a evidencia
- znalosť problematiky DPH
- spracovanie DPH, DzMV, DzP
- administratívne práce súvisiace s chodom účtovného oddelenia
- aktívna interná dokumentácia s ostatnými oddeleniami ako aj komunikácia s obchodnými partnermi
- evidencia obchodných zmlúv
- správa pohľadávok spoločnosti
- zabezpečiť potvrdenie zostatkov s dodávateľmi,
- Iné príbuzné úlohy zadané riaditeľom
- vedenie pokladne,
- evidencia majetku, drobného hmotného majetku
- komunikácia s firemným právnikom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosť ktorá sa orientuje predovšetkým na silové elektromontáže nízkeho a vysokého napätia, rozvodne, trafostanice a výstavbu distribučných vedení. Svoje služby ponúkame predovšetkým distribučným spoločnostiam či priemyselným podnikom. Skutočnosť, že výkonu nikdy nie je dosť a že distribučné rozvody treba pravidelne obnovovať, nám zabezpečuje nepretržitý prísun práce a široké možnosti na rozvoj.

Zámostie 183
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jozef Torda
Tel.: +421905935349
E-mail: poslať životopis
ID: 4074645  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac