Elektromontér

Enerline, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možnosť ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 12 EUR/hod.Nástupný plat 7€/hod, pre SZČO 8€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne práce na elektrických zariadeniach, montáž, oprava, údržba a rekonštrukcia
Distribučné elektromontáže, trafostanice, rozvodne, prípojky, priemysel
Montáž fotovoltaických elektrární
Stredisko Považská Bystrica

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v odbore elektro
- Osvedčenie podľa vyhl. 508/2009 §21, 22, 23
- Mechanická zručnosť
- Zodpovednosť
- Fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav
- Samostatnosť

Sme spoločnosť ktorá sa orientuje predovšetkým na silové elektromontáže nízkeho a vysokého napätia, rozvodne, trafostanice a výstavbu distribučných vedení. Svoje služby ponúkame predovšetkým distribučným spoločnostiam či priemyselným podnikom. Skutočnosť, že výkonu nikdy nie je dosť a že distribučné rozvody treba pravidelne obnovovať, nám zabezpečuje nepretržitý prísun práce a široké možnosti na rozvoj.
ID: 3887899  Dátum zverejnenia: 18.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.