Vodič, strojník - obsluha HR

Enerline, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
1 250 - 1 500 EUR/mesiacNástupná mzda 1000€, po preukázaní schopností a zručností následné navýšenie podľa kvalifikácie, nástupná mzda pre absolventov s vhodným vzdelaním, alebo uchádzačov bez praxe 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha pracovných strojov, plošina, bager, valník s HR, traktor
- Udržiavanie strojov a zariadení v spoľahlivom technickom stave
- Opravy a údržba zverených strojov a zariadení
- Vykonávanie obsluhy strojov a zariadení aj v sťaženom terén a v sťažených poveternostných podmienkach
- Vedenie evidencie výkonov jednotlivých strojov a zariadení
- Pomocné montážne práce
- Stredisko Považská Bystrica

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik, elektromechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

vodič, strojník, žeriavnik

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

mechanická zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpoovednosť
- Vodičské oprávnenie skupín B, C, E, T
- Strojnícky preukaz pre skupinu č.1
- Karta vodiča tachografová
- Kvalifikačná karta vodiča
- Doklad o zdravotnej a psychickej spôsobilosti
- Preukaz viazača bremien
- Doklad obsluhy žeriava s motorovým pohonom hydraulická ruka
- Doklad obsluhy plošiny s motorovým pohonom, na automobilovom podvozku

Sme spoločnosť ktorá sa orientuje predovšetkým na silové elektromontáže nízkeho a vysokého napätia, rozvodne, trafostanice a výstavbu distribučných vedení. Svoje služby ponúkame predovšetkým distribučným spoločnostiam či priemyselným podnikom. Skutočnosť, že výkonu nikdy nie je dosť a že distribučné rozvody treba pravidelne obnovovať, nám zabezpečuje nepretržitý prísun práce a široké možnosti na rozvoj.
ID: 3834630  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac