Energetik, Správca energetických zariadení

ENERGY ONE, s. r. o.

Miesto práce
Čachtická 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka a správa energetických zariadení - (ďalej "EZ") v rozsahu činnosti spoločnosti, (Elektroenergetika - transformačné stanice, VN a NN vedenia, Plynárenstvo - regulačné stanice plynu a plynovody, Tepelná energetika - zdroje tepla, OST a rozvody tepla),
Dohľad nad projekciou a inžinierskou činnosťou v čase prípravy výstavby EZ (pripomienkovanie PD, manažment subdodávateľov),
Dohľad nad výstavbou EZ (kontrola práce zhotoviteľov, preberacie konania, uvedenie diela do prevádzky),
Sledovanie technického stavu EZ, zabezpečovanie potrebných zákonných prehliadok a skúšok (plán údržby, manažment servisných organizácii),
Vyhodnocovanie efektívnosti prevádzky EZ,
Riadenie EZ prostredníctvom systémov MaR a zabezpečenie dohľadu nad prevádzkou EZ dispečingom,
Manažment určených meradiel, zber dát potrebných pre fakturáciu,
Príprava fakturačných podkladov,
Príprava podkladov/reporting pre interné potreby a potreby tretích strán (ÚRSO, MH SR, ŠU SR a pod.)

flexibilný pracovný čas, vzdelávanie, ostatné benefity dohodou

Svoj životopis zasielajte prosím na email energyone@energyone.sk , alebo prostredníctvom portálu Profesia.sk
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Energetika, TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technické myslenie,
Prehľad v energetickej legislatíve

ENERGY ONE, s.r.o. podniká v oblasti energetiky. Spoločnosti zabezpečuje prevádzku a správu energetických aktív a poskytuje služby spojené s distribúciou a dodávkou energií.
Medzi hlavné činnosti spoločnosti patrí:
• Distribúcia a dodávka elektrickej energie
• Distribúcia a dodávka plynu
• Výroba a dodávka tepla
• Outsourcing energetických činností
• Energetické poradenstvo

Adresa spoločnosti

ENERGY ONE, s.r.o.
Čachtická 13
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Bartolčič
Tel.: +421257272882
E-mail: poslať životopis
ID: 3207370   Dátum zverejnenia: 5.10.2017