Finančný analytik

Energy Group, a.s.

Tehelňa 2595/40, Trnavský kraj, okres Skalica, Okres Hodonín
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– spracováva štatistické a účtovné výkazy (súvahy, výsledovky a i.)
– reportuje finančný stav, napĺňanie finančného plánu a cash-flowu vedeniu spoločnosti
– pravidelne sa zúčastňuje tvorby finančného plánu
– sleduje splatnosť pohľadávok a záväzkov a navrhuje riešenia na zlepšenie cash-flow
– pripravuje podklady k interným záväzkom/pohľadávkam
– pripravuje podklady na interné, externé a daňové audity a kontroly zo štátnych inštitúcií
– aktívne rieši úlohy a prípadné problémy finančného a ekonomického charakteru
– analýza zmlúv (vrátane leasingových a poistných zmlúv a i.)

– práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
– príjemné pracovné prostredie
– stravné lístky
– vzdelávanie a odborné školenia
– veľký priestor pre sebarealizáciu
NEJEDNÁ SA O SPROSTREDKOVÁVANIE FINANČNÝCH SLUŽIEB A TELEMARKETING

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu spolu so súhlasom so spracovávaním Vašich osobných údajov za účelom výberového konania a personálnej evidencie. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

– miesto výkonu práce: Holíč
– aspoň 2 roky praxe na pozícii finančného analytika, finančného/bankového poradcu, účtovníka
– ochota zlepšovať sa a učiť sa novým veciam
– analytické schopnosti
– logické myslenie
– zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť

ENERGY GROUP je skupina spoločností pôsobiacich v oblastiach strojárstva, energetiky, poľnohospodárstva a hotelových služieb. Tieto spoločnosti pôsobia v regiónoch so silnou históriou v danom odvetví. Skupina Energy Group má partnerov po celom svete a svoje výrobky a služby dodáva do viac ako 40-tich krajín. Skupina zamestnáva spolu viac ako 600 ľudí v piatich krajinách.
ID: 3211270  Dátum zverejnenia: 10.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou