Logo Energy for Business s. r. o.

Referent/ka zahraničného obchodu (Nemecko)

Energy for Business s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacodmena za vybavenie nového projektu bonus pri plnej dochádzke prémie pri splnení ročného plánu pri dlhodobej spolupráci a spokojnosti je možnosť od majiteľov preplatiť kurz/školenie podľa vlastného výberu zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov/projektov

- Tvorba a úprava databázy klientov v informačnom systéme spoločnosti

- Telefonická, e-mailová, prípadne osobná komunikácia v nemeckom jazyku, dohadovanie podmienok spoluprác

- Spracovávanie a príprava rôznych podkladov a dokumentov pre klientov – ponuky, návrhy zmlúv atď.

- Starostlivosť o  získané a pridelené projekty – riešenie operatívnych problémov, komunikácia so zástupcami klientov v zahraničí

- Reporting konateľom spoločnosti

k dispozícii firemný notebook, mobil

flexibilná pracovná doba

práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti

možnosť práce home office

prémie resp. bonusy v závislosti od výsledkov

pravidelné teambuildingy, podpora zamestnancov od majiteľov firmy

motivačné pracovné podmienky a dobré pracovné naladenie

príjemný kolektív a moderné pracovné prostredie

automatický rast mzdy vždy pri výročí zmluvy podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, management, ekonomika, marketing, administratíva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná oblasť, administratíva,

motivovanosť, dobré naladenie, pozitívne myslenie, ochota pracovať

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

schopnosť zvládať stresové situácia

ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom

Sme stavebná spoločnosť, ktorá má bohaté skúsenosti v podnikaní v oblasti energetiky, kde
pôsobíme už viac rokov. Sme členom Slovenskej asociácie fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI). Venujeme sa montáži fotovoltických zariadení, tepelných čerpadiel a solárnych ohrevov teplej
úžitkovej vody. Pôsobíme v oblasti elektromontáží, fotovoltaiky, výroby rozvádzačov, automatizácie a priemyselných elektroinštalácií nielen na Slovensku ale aj v Nemecku.
Firma kladie dôraz na synergiu všetkých zainteresovaných a obnoviteľnosť zdrojov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Hrehorčák
Tel.: +421949299560
E-mail: poslať životopis
ID: 4805309  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac