Operátor zákazníckeho centra

Energovision s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacdo 1700 EUR - výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude Vaša rola v našom tíme?
Rozširujeme svoj tím na oddelení Zákazníckej podpory. Všetko, čo budete potrebovať Vás naučíme – stačí byť komunikatívny a mať chuť pracovať!

Vašou úlohou bude
- kontakt so zákazníkmi - osobne, telefonicky a písomne,
- podávať informácie o našich produktoch a službách,
- starostlivosť o existujúcich klientov,
- riešenie zákazníckych požiadaviek,
- administratíva spojená s vybavovaním požiadaviek klientov.

Ponúkané výhody
- flexibilný pracovný čas
- ponúkame stabilnú prácu v napredujúcej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu,
- možnosť odborného vzdelávania vždy, keď to budete potrebovať,
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
- moderné priestory s komfortným vybavením

Váš životopis zasielajte na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- samostatnosť
- prozákaznícke myslenie
- dôslednosť
- tímovosť
- asertivita

Spoločnosť Energovision je mladá, prosperujúca firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 2020. Za tento pomerne krátky čas sme si dokázali vybudovať meno a vyskladať tím profesionálov, poskladaný z odborníkov naprieč rôznymi oblasťami.

Portfólio našich služieb tvoria práce v oblastiach:
• inštalácia FOTOVOLTICKÝCH systémov
• elektroinštalačné práce,
• projektové riadenie a projektový inžiniering,
• nákup a logistika elektroinštalačného materiálu,
• odborné skúšky a prehliadky technických a elektrických zariadení, revízie pracovného náradia,
• údržba a kontrola stavu zariadení a elektrickej siete,
• výroba rozvádzačov,

Radi predstavíme našu činnosť i s referenciami na osobnom stretnutí.

Váš životopis i s motivačným listom zasielajte na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.
ID: 4717974  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac