Projektový manažér

Energovision s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacPlat od 2000 brutto / mesačne + variabilná odmena Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v odmene.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné riadenie všetkých prác na projekte podľa schválenej PD a podľa plánu technológie stavby
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu, uložených termínov, plánovaných nákladov a iných stanovených ukazovateľov
- Koordinácia postupu ostatných prác subdodávateľov na pridelenom projekte
- Koordinácia a preberanie práce, dodávok, výkazov a služieb subdodávateľov na pridelených projektoch
- Elektroinštalácia silnoprúdová, slaboprúdová, MaR, EPS, EZS...
- Vypisovanie stavebného denníka
- Riadenie podriadených zamestnancov a kontrola vykonávaných prác
- Plánovanie dodávok materiálov
- Koordinácia s ostatnými profesiami a účasť na KD

- služobný automobil, telefón, notebook
- variabilná zložka mzdy
- zázemie úspešnej spoločnosti
- možnosť postupu na vyššiu pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektro

Počet rokov praxe

3

• Odborná spôsobilosť podľa §22 alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
• Relevantná prax v odbore min. 2 roky
• Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
• Analytické a technické myslenie
• Znalosť čítania technickej dokumentácie

Spoločnosť Energovision je mladá, prosperujúca firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 2020. Za tento pomerne krátky čas sme si dokázali vybudovať meno a vyskladať tím profesionálov, poskladaný z odborníkov naprieč rôznymi oblasťami.

Portfólio našich služieb tvoria práce v oblastiach:
• inštalácia FOTOVOLTICKÝCH systémov
• elektroinštalačné práce,
• projektové riadenie a projektový inžiniering,
• nákup a logistika elektroinštalačného materiálu,
• odborné skúšky a prehliadky technických a elektrických zariadení, revízie pracovného náradia,
• údržba a kontrola stavu zariadení a elektrickej siete,
• výroba rozvádzačov,

Radi predstavíme našu činnosť i s referenciami na osobnom stretnutí.

Váš životopis i s motivačným listom zasielajte na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.
ID: 4494214  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac