Reagujte bez životopisu

Elektrikár

Energovision s. r. o.

Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda závisí od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť pre kvalitných montérov. Ponúkame dlhodobú stabilnú spoluprácu na našich špičkových projektoch v zahraničí a na Slovensku.
- elektro-montážne práce v priemysle, MaR, NN, VN
- požadujeme odbornú spôsobilosť min § 21

podmienky budu upresnené na pracovnom pohovore

Všetky prijaté životopisy dôkladne posúdime a v prípade ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Iba vyhovujúcich a vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- tímový a aktívny prístup k práci
- komunikačné zručnosti
- manuálna zručnosť a samostatnosť
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- vodičský preukaz skupina BE výhodou
- odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky - silnoprúd/ automatizácia

Spoločnosť Energovision je mladá, prosperujúca firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 2020. Za tento pomerne krátky čas sme si dokázali vybudovať meno a vyskladať tím profesionálov, poskladaný z odborníkov naprieč rôznymi oblasťami.

Portfólio našich služieb tvoria práce v oblastiach:
• inštalácia FOTOVOLTICKÝCH systémov
• elektroinštalačné práce,
• projektové riadenie a projektový inžiniering,
• nákup a logistika elektroinštalačného materiálu,
• odborné skúšky a prehliadky technických a elektrických zariadení, revízie pracovného náradia,
• údržba a kontrola stavu zariadení a elektrickej siete,
• výroba rozvádzačov,

Radi predstavíme našu činnosť i s referenciami na osobnom stretnutí.

Váš životopis i s motivačným listom zasielajte na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.
ID: 4013803  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac