Logo ENERGOINVEST a.s.

Administratívny pracovník

ENERGOINVEST a.s.

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda je tvorená zo základnej a pohyblivej zložky a to až do výšky 25% základnej mzdy, konečná výška závisí od schopností uchádzača a jeho aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne a kancelárske práce
- vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie
- spracovanie, evidencia a rozdelenie korešpondencie
- spracovanie personálnej agendy a dochádzky
- správa registratúry
- zabezpečenie plynulého chodu kancelárie a zodpovednosť za stav zásob kancelárskych a reprezentačných potrieb
- príprava marketingových materiálov spoločnosti, prezentácií spoločnosti
- reprezentačná činnosti spoločnosti
- správa sociálnych sietí a web stránky
- komunikácia s klientami osobne, telefonicky, online
- aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov a partnerov
- monitoring a reporting
- komunikácia s manažmentom
- komplexná organizácia firemných podujatí

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, kreatívneho a samostatného človeka s chuťou pracovať v kolektíve.

- bonusový systém odmien
- pohyblivá pracovná doba
- príspevok zo sociálneho fondu
- priateľský kolektív
- možnosť odborného vzdelávania

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite svoju žiadosť spolu s profesijným životopisom a motivačným listom na uvedenú mailovú adresu. Oslovení budú iba vybraní uchádzači, a to v priebehu celého výberového konania.
Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické alebo technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v predmetnej činnosti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, kreativita, samostatnosť, flexibilita
- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť
- reprezentatívne vystupovanie
- zmysel pre detail
- dôslednosť

Akciová spoločnosť je na trhu od roku 1998. Zaoberá sa dodávkou a montážou energetických zariadení. Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
- Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
- Montáž a demontáž technologických zariadení
- Údržba technologických zariadení
- Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
- Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
- Odborné prehliadky a odborné skúšky VTZ
- Výkon NDT
- Facility management

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4812918  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac