Špecialista pre konsolidáciu a IFRS

ENERGOCHEMICA TRADING a.s.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zostavenie individuálnej IFRS účtovnej závierky materskej spoločnosti a konsolidovanej účtovnej závierky podľa IFRS
• mapovanie účtovných procesov s cieľom zjednotenia používaných účtovných politík v rámci holdingu a navrhovanie na ich zjednotenie
• poradenstvo spoločnostiam v skupine v oblasti slovenského účtovníctva a daní
• priebežné analýzy finančných výkazov spoločností s cieľom identifikovať rizikové oblasti a navrhovať ich riešenia podľa platnej legislatívy platnej v SR

• perspektívna a zaujímavá práca
• kvalitný adaptačný program
• široká možnosť vlastnej sebarealizácie
• trvalý rozvoj
• možnosť pracovať na svojom úspechu a odbornom aj kariérnom raste

Ak chcete pracovať v našej spoločnosti, zašlite na adresu: hr@energochemica.eu
• Štruktúrované CV
• Motivačný list, v ktorom nám napíšete:
– prečo chcete robiť práve túto prácu
– prečo ste si vybrali práve našu spoločnosť
– oceňte Vašu prácu stanovením Vašich očakávaní
– Vašu pridanú hodnotu pre našu spoločnosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.3.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Spoločnosť ENERGOCHEMICA SE bola založená v roku 2011 v Prahe. ENERGOCHEMICA SE je moderná holdingová spoločnosť, ktorá sa radí k európskym lídrom budujúcim unikátny závod na výrobu 2G bioetanolu.
Ako trhovo riadená spoločnosť sa zameriava na riešenia s pridanou hodnotou zvyšovaním podielu inovatívnych výrobkov, zlepšovaním technologických procesov a efektívnym využívaním zdrojov energie. Chceme byť najlepšou voľbou pre odberateľov a najväčšou výzvou pre dodávateľov prostredníctvom procesných riešení.
Hlavné aktivity holdingu ENERGOCHEMICA SE vyplývajú už z názvu spoločnosti. Kľúčovou prioritou je chemická výroba, ale nezanedbateľná je aj výroba energie a tepla, najmä pre vlastnú spotrebu. Pracujeme tiež na vývoji nových materiálov a zavádzame moderné technológie, ktoré sú v súlade s výzvami 21.storočia.
Naše produkty poznajú vo viac ako 60 krajinách sveta. Do zahraničia plynie 80% našej produkcie. Do produktového portfólia patrí široká škála výrobkov organickej a anorganickej chémie, karbid vápnika, polyméry, plasty, okenné profily, fasádny obkladový systém či produkty určené na ďalšie spracovanie. V produkcii karbidu vápnika za účelom výroby acetylénu sme dominantným hráčom na európskom trhu.
Vytvárame pre zamestnancov také podmienky, aby boli motivovaní, spokojní a zároveň výkonní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Nemčovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3309309   Dátum zverejnenia: 13.2.2018