Senior sales- nákup

ENERGOCHEMICA TRADING a.s.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 realizovanie obchodnej stratégie v oblasti nákupu a predaja surovín
 vykonávanie nákupných a predajných činností
 vedenie aktívnych rokovaní s obchodnými partnermi v zmysle obchodnej stratégie
 zabezpečovanie nákupu tak, aby boli pokryté všetky trhové segmenty pre potreby výroby
 mesačne minimalizovať stav dlhodobých zásob na sklade
 realizácia aktivít v spolupráci s úsekmi nákupu a logistiky pre podporu obchodnej činnosti
v oblasti nákupu, dopravy a prepravy výrobkov odberateľom
 vypracovávanie mesačných a ročných správ plnenia plánu nákupu
 plánovanie, realizovanie, evidencia a kontrola nákupnej činnosti
 vedenie agendy o nákupe vstupov pre výrobu

 zaujímavá pracovná náplň a charakter práce
 adekvátne osobné ohodnotenie
 výhľad odborného a kariérneho rastu v holdingovej štruktúre
 ďalšie výhody

Ak spĺňate všetky požiadavky a chcete pracovať v našej spoločnosti, zašlite nám:
• Štruktúrované CV
• Motivačný list, v ktorom nám napíšete:
– prečo chcete robiť práve túto prácu
– prečo ste si vybrali práve našu spoločnosť
– oceňte Vašu prácu stanovením Vašich očakávaní
– Vašu pridanú hodnotu pre našu spoločnosť
– ako sa staráte o svoje fyzické a duševné zdravie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodný, ekonomický, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

 prezentačné schopnosti
 schopnosť pracovať s plným nasadením
 štruktúrovanosť, time manažment a schopnosť si určiť priority, tímový hráč
 samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
 orientácia na cieľ – riešenie problému

ENERGOCHEMICA TRADING a.s. je súčasťou spoločnosti ENERGOCHEMICA SE, ktorá bola založená v roku 2011 v Prahe. Budujeme chemicko-energetický holding. Jadro holdingu tvoria chemické fabriky s dlhoročnou históriou. Cieľom nášho záujmu sa čoraz viac stávajú biotechnológie so špičkovými parametrami. Odbytiskom pre naše produkty je nielen chemický, ale aj stavebný a automobilový priemysel. Neoddeliteľnou súčasťou chemickej výroby je aj výroba energie – potrebujeme byť energeticky sebestační. Viac ako 80% našej produkcie smeruje do zahraničia a naše výrobky poznajú odberatelia zo 60 krajín sveta. Chceme ponúkať procesné riešenia a byť najlepšou voľbou pre odberateľov a najväčšou výzvou pre dodávateľov. Vytvárame pre zamestnancov také podmienky, aby boli motivovaní, spokojní, a zároveň výkonní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Nemčovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3261650   Dátum zverejnenia: 5.12.2017