Vedúci údržby v teplovodných blokových kotolniach

ENERGO-SK, a.s.

Miesto práce
Novozámocká 220, okres Nitra
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola prevádzkových parametrov zvereného zariadenia
obsluha a čistenie technického zariadenia
zváračské práce, opravy, montáž a údržba zariadení a rozvodov ÚK a TÚV
Ostatné práce podľa príkazov nadriadeného pracovníka
Riadenie prác pri opravách alebo samostatne opravovať vyhradené technické zariadenie tolakové podľa § 18 vyhlášky č., 508/2009 sk A a sk. B

Príplatky podľa Zákonníka práce
Stravné lístky
Ochranné osobné prostriedky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Energetika, teplárenstvo, strojárstvo.

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť prevádzkuje tepelné zariadenia a spravuje elektrické a plynové rozvody organizácií v zriaďovateľskej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3186700  Dátum zverejnenia: 13.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou