Reagujte bez životopisu

Elektrikár/Elektromontér/Šéfmonér SZČO

Energo Industry s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 - 11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na NN a VN zariadeniach. Zapájanie rozvádzačov, motorov, robotov, montáž osvetlenia, zásuviek, zásuvkových stojanov, verejného osvetlenia,klasické elektroinštalácie, VN rozvodne, železničné stavby, montáž uzemnenia...

- Splatnosť faktúr 30 dní (SR,ČR) v Nemecku 15 dní. Na začiatku(v rozbehu) je možná okamžitá splatnosť faktúry.
- Zálohy
- žiadne starosti so živnosťou (poradíme pri daňovom priznaní)
- pravidelné teambuildingy (ak korona dovolí)
- hradené školenia a BOZP (za predpokladu dlhšej spolupráce)
- OPP hradené (ochranné pracovné prostriedky)
- na začiatok netreba náradie
- možnosť kariérneho rastu
- na montážach v SR a ČR hradené cestovanie firemnými vozidlami
- niektoré stavby sú vhodné na denné dochádzanie z CA, KNM a ZA
- peňažné ohodnotenie za každého nového elektromontéra/montéra
- mesačne 220-250h

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- práca na živnosť (na skúšku sa dá aj na dohodu)
- pozícia je vhodná pre absolventov elektrotechnických škôl - zaučíme
- výhodou je §21, §22, §23 - vybavíme školenie na zvýšenie paragrafu/ predĺženie
- zodpovednosť a samostatnosť
- Vek 19-50 rokov, práca len v kvalitnom kolektíve
- Hľadáme aj šikovných zámočníkov/ pomocníkov

Montáž vnútorných silnoprúdových NN a VN rozvodov, prípojky NN, protipožiarne a vodotesné upchávky.
Štrukturované počítačové siete, rozvody EPS, EZS a kamerových systémov.
Elektroinštalácie domov, bytov, priemyselných budov a stavebé elektroinštalácie.
Montáže uzemnenia, aktívnych a pasívnych bleskozvodov.
Montáž verejného vonkajšieho osvetlenia, montáž osvetľovacích stožiarov a veží, osvetlenie podchodov, čakárni a nástupíšť.
Montáž NN, VN a VVN zariadení, rozvodní a trafostaníc, koncoviek VN, konektorov VN a káblových spojok.
Montáž železničných systémov a ohrevov výhybiek.
Montáž káblových trás, kábel kanálov.
Montáž priemyselných výrobných liniek.
Montáž robotizovaných automatizovaných pracovísk a zariadení.
ID: 4235801  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.